Reklama
Reklama

Komentarze

2
Gordon72
Gordon72 ⚔️ Jedi
3 lata temu

Trzeba było kupować po 100 kg to cena jeszcze była by większa, nie dziwie się komuś kto pędzi bimber czy robi dużo przetworów ale na cholerę Kowalskiemu zapas cukru który mu się skawali ?

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
3 lata temu

Ale to nie Niemcy tylko chytre Polaczki. Wczoraj w makro cukru w hooy po 4.96 na pargaon

0

Zglos komentarz

Reklama