Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy Polska PiSu to juz dom wariatow? Bo na PiS glosowalo najwiecej pacjentow szpitali psychiatrycznych, zgodnie ze statystyka komisji wyborczej...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A skąd wytrzasnąć nagle ponad miliard kaftanów (tylu jest katolików na świecie)? W wielu krajach mają większość i to oni definiują społeczną normę i zasady prawa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chciałbym nadmienić ,ze większość to geje :). No i jak to teraz ugryźć poprawnie politycznie? Że niby geje złe ? No lewaki czas start :) Słownik synonimów w dłonie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli prawda jest, że prawaki to ukryte geje. Oficjalnie to tych gejów nienawidzą, plują, ciągle skamlą, że LGBT to zagrożenie dla rodzin i ogólnie zakaz pe**łowania, a tak naprawdę finansują i bronią organizacji gejowskiej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No zobacz lewaki i prawaki też! Kraj ledwo ciągnie, no to chyba jednak całkowicie coś z nimi jest nie tak :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane