Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Brak inwestycji w energetykę, wysadzenie w powietrze elektrowni Ostrołęka, płacenie spółkom węglowym za niewydobywanie węgla. Wywalenie pieniędzy na kacze megalomańskie nikomu nie potrzebne projekty jak przekop mierzei, CPK, Izera, promy itd. Nowy wał dzięki któremu mamy najbardziej skomplikowane...
Brak inwestycji w energetykę, wysadzenie w powietrze elektrowni Ostrołęka, płacenie spółkom węglowym za niewydobywanie węgla. Wywalenie pieniędzy na kacze megalomańskie nikomu nie potrzebne projekty jak przekop mierzei, CPK, Izera, promy itd. Nowy wał dzięki któremu mamy najbardziej skomplikowane prawo w krajach OECD.Podwyższanie i wprowadzanie nowych podatków tfu danin i opłat.Chaotyczne bezsensowne decyzje dot .cowid- zamykanie gospodarki, lockdowny jednoczesnie rujnowanie służby zdrowia i zamykanie jej przed Polakami.De**lnie prowadzona polityka monetarna przez NBP.A najgorsze rozdawanie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
- A najgorsze rozdawanie na socjale pożyczone i dodrukowane pieniądze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane