Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Polacy nie gesi, maja wlasna glupote, dlatego taki zacofany narod, czesto nazywany "Chrystusem narodow". Zawsze mentalnie ubogi i z dala od europejskiej kultury i cywilizacji. Wam zawsze blizej do Rosji i Bialorusi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wystarczy popatrzec na polska histotie...zawsze kleski i tysiace martwych bohaterow, jak w WARSZAWSKIM POWSTANIU...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Stolica Czech to jedno z piękniejszych miast Europy, którą corocznie odwiedza setki tysięcy turystów. Praga została poddana Niemcom w czasie ostatniej wojny bez walki, by ją ocalić od zniszczenia. Mimo kontrowersyjności takiego czynu, dzisiaj tym tłumom turystów nie przeszkadza ten historyczny akt b...
Stolica Czech to jedno z piękniejszych miast Europy, którą corocznie odwiedza setki tysięcy turystów. Praga została poddana Niemcom w czasie ostatniej wojny bez walki, by ją ocalić od zniszczenia. Mimo kontrowersyjności takiego czynu, dzisiaj tym tłumom turystów nie przeszkadza ten historyczny akt bezradności. Co więcej, widać, że miało to sens i uzasadnienie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nissin, dlaczego nie powiedziałeś, że skorzystałeś z publikacji Jana Pińskiego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przykra sprawa, tych chamów nikt nie osądzi nie rozliczy.Już to przerabialiśmy z tymi knurami z pzpr i sb którzy po latach zajmują stanowiska w pislandii.Kto kuma ten wie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane