Reklama
Sądzę, że większość z nas czeka na ten dzień z niecierpliwością.

Sądzę, że większość z nas czeka na ten dzień z niecierpliwością.

przez FED0RA — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
T
thule 💩 JP 100%
3 lata temu

A niby kto tych złodziei wsadzi do więzień?

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

fedora dopisz że chodzi o historię po 1989 roku

0

Zglos komentarz

Reklama