Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Sądy to jeszcze nie calkiem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli ktoś ma za sobą kler, to jest samotny i nie ma nikogo.Oprócz ezoterycznego Jezusa z rodziną i znajomymi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli ktoś ma za sobą kler to wygrywa wybory. Aby to zrozumieć trzeba dorosnąć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kabarecik jak wszystko jak kod-owcy ,wściekłe macicę z piorunem i czego tam jeszcze nie było wszystko przeminie a siła narodu zostanie już niebawem wybory jeśli faktycznie jest was tyle to pokażcie w wyborach na co was stać..hehe tylko jak znam życie do was lewackie ciemniaki nie trafia demokratyczn...
Kabarecik jak wszystko jak kod-owcy ,wściekłe macicę z piorunem i czego tam jeszcze nie było wszystko przeminie a siła narodu zostanie już niebawem wybory jeśli faktycznie jest was tyle to pokażcie w wyborach na co was stać..hehe tylko jak znam życie do was lewackie ciemniaki nie trafia demokratyczny wybór większości i jak przegracie to będziecie znowu piszczeć że pewnie was oszukano hehe
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane