Reklama
Reklama

Komentarze

11
K
kacynski Czysta Moc
3 lata temu

Coraz mniej Polakow, nie oglada propagandy TVPiS, DLATEGO NIE SA SWIADOMI W JAKIM DOBROBYCIE ZYJA, wszyscy im zazdroszcza...

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
3 lata temu

Uważam że ma rację, POLAKOM ŻYJE SIĘ LEPIEJ ale nie tym którzy na nich zapierdaczają

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
3 lata temu

pis już dawno temu pokazał że mówiąc o Polakach ma na myśli o pisowskich Polakach. jesteś z pisu, masz stanowisko w spółce skarbu państwa i żyjesz dostatnio

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Ogladajcie TVPiS, tam dowiecie sie, jaki dobrobyt w Polsce...

0

Zglos komentarz

T
tczew 🎖️ Snajper
3 lata temu

Oglądanie TV Pis grozi udarem mózgu.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Ci co to gó**o oglądają nie mają mózgu więc udar im nie grozi.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

tak żyje się świetnie tylko ze za granica a nie w kraju :D

0

Zglos komentarz

T
thule 💩 JP 100%
3 lata temu

Wyznawcy pis nie maja nic wspólnego z Polska, to raczej pasożyty.

0

Zglos komentarz

Z
zbigi 😏 Szyderca
3 lata temu

za miesiac harówy ci lepiej zaraiajacy kupia sobie tone wegla,ja troche mniej bo jestem na zasiłku-300kG..szczyt marzen i luksusu.

0

Zglos komentarz

Z
zbigi 😏 Szyderca
3 lata temu

W stosunku do mieszkanców Buczy i Chersonia zyje nam sie luksusowo..

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
3 lata temu

Nigdy w polskich dziejach, nie bylo tylu nowych milionerow w szeregach PiSu, co w ciagu ostatnich 7 latach, rzadow PiSu!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

PS. - A wszystko z uczciwej pracy tych wybitnych ekspertow PiSu z polskich wsi i ich rodzin, okradajacych Polske!!!

0

Zglos komentarz

A
adampos 😏 Szyderca
3 lata temu

Następna odklejona po menopauzie dziewica!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

Ona miała na myśli Polaków z PiSu

0

Zglos komentarz

Reklama