Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni już wiedzą, że przegrają następne wybory. O ile się odbędą i o ile będą uczciwe, a znając ich, może być różnie. Prawdopodobnie jesienią pojawią się jakieś ruchy, albo wykorzystają następną (nie wiem już którą) falę covid, wojnę w Ukrainie, albo wprowadzą stan wyjątkowy. Zrobią wszystko, żeby utr...
Oni już wiedzą, że przegrają następne wybory. O ile się odbędą i o ile będą uczciwe, a znając ich, może być różnie. Prawdopodobnie jesienią pojawią się jakieś ruchy, albo wykorzystają następną (nie wiem już którą) falę covid, wojnę w Ukrainie, albo wprowadzą stan wyjątkowy. Zrobią wszystko, żeby utrzymać władzę, bo jeśli ją stracą, wyjdą wszystkie machloje, układy, przewały, a wtedy dla wielu kryminał i definitywny koniec mafii nazywanej PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane