Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
evender - Ten, który chce wygrać wybory, musi przysiąc, że winnych czeka niezależny sąd. Ale, jak pisałem, zero już ustawia swoich śpiochów wymiarze sprawiedliwości.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Złodziej ocenia Złodzieja. Przecież to to samo od 30 lat. Jedni sprzedali wszystko za grosze. Drudzy nabrali długów aby to wykupić. Jedni dostali stanowiska za granicą za sprzedaż za bezcen.( Jak znany kanclerz Niemiecki i znany Premier Polski) teraz przyjdą drudzy i sprzedadzą Orlen KGHM i lasy pań...
Złodziej ocenia Złodzieja. Przecież to to samo od 30 lat. Jedni sprzedali wszystko za grosze. Drudzy nabrali długów aby to wykupić. Jedni dostali stanowiska za granicą za sprzedaż za bezcen.( Jak znany kanclerz Niemiecki i znany Premier Polski) teraz przyjdą drudzy i sprzedadzą Orlen KGHM i lasy państwowe za grosze. Produkują cukier w Polsce u siebie sprzedają za grosze a nam dwa razy drożej. Rolnikowi grosze za buraki. Pracownikom grosze za produkcję. Niedługo sprzedadzą wszystko zobaczycie jakie będą ceny. Idziecie do sklepu zobaczcie na opakowaniach kto jest producentem żywności w Polsce. S
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O PiS już wiemy od Pana wszystko ja bym chciał teraz od Pana przeczytać o wcześniejszych władzach i jej przekrętach począwszy od Wałęsy i o obradach "okrągłego stołu" też bym chętnie poczytał i zaznaczam, że nie jestem za PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi."- Tomasz Lis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane