Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten człowiek chory , zacietrzwierzony , obłąkany powinien się leczyć już od dawna a nie topić nasz kraj!!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma szans. Sam nie trafi do domu, ta niemota zgubi się po drodze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
osoby powyżej 65-70 roku nie powinny mieć prawa głosu. W rządzie nie powinny zsiadać osoby powyżej 50-55 lat (jestem za eutanazją polityczną) ponieważ większość decyzji politycznych oni nie przeżyją bo mają wymierny skutek za 10-15 lat. A żeby nie było ja mam 50 lat i ma tego świadomość że krajem po...
osoby powyżej 65-70 roku nie powinny mieć prawa głosu. W rządzie nie powinny zsiadać osoby powyżej 50-55 lat (jestem za eutanazją polityczną) ponieważ większość decyzji politycznych oni nie przeżyją bo mają wymierny skutek za 10-15 lat. A żeby nie było ja mam 50 lat i ma tego świadomość że krajem powinny rządzić młode (w mire) osoby z doradztwem osób starszych nawet ty po 70 ale tyko jako doradcy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane