Reklama
Przerobić ''Wina Tuska'' na paliwo energetyczne i jesteśmy bezpieczni.

Przerobić ''Wina Tuska'' na paliwo energetyczne i jesteśmy bezpieczni.

przez FED0RA — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A
3 lata temu

Narracja sie zmienia to juz nie wina Tuska a Putina. W kazdym razie nie pisu.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

haha no to Polacy nie macie węgla cukru i zaraz prądu. Gratuluje głupoty jak i tego ze nie macie jaj żeby odsunąć władze od koryta. Potraficie tylko ujadać w necie a nic nie potraficie z tym zrobić . Clap Clap Clap

0

Zglos komentarz

Reklama