Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3a może ktoś mieszka sam i potrzebuje tylko kilka kromek. Po co ma kupować cały chleb i połowę wyrzucić bo będzie niedobry jak może codziennie kupować tyle ile potrzebuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A może ktoś lubi zimno i już nie będzie musiał się martwić, że w domu za gorąco będzie zimą. Może też lubi chodzić na piechotę i te ceny paliwa to tak z myślą o naszym zdrowiu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przepraszam, nie chcę się nikomu narażać, ale chleb można porcjować i zamrażać, są też bułki. Ja z żoną tak robimy. Ja już boję się cokolwiek tu pisać, bo zaraz jestem PiSioren, albo PeOwcem, a ja jestem zwykłym obywatelem, który obserwuje i próbuje zrozumieć dlaczego się coś dzieje?
Przepraszam, nie chcę się nikomu narażać, ale chleb można porcjować i zamrażać, są też bułki. Ja z żoną tak robimy. Ja już boję się cokolwiek tu pisać, bo zaraz jestem PiSioren, albo PeOwcem, a ja jestem zwykłym obywatelem, który obserwuje i próbuje zrozumieć dlaczego się coś dzieje?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Baton, de**lu. Epoki ci się poyebały. Papierosy na sztuki kupowało się w czasach PRL. Teraz historia zatoczyła krąg. PRL powrócił, a biedniejące społeczeństwo jest w miarę możliwości zaopatrywane przez upadających przedsiębiorców. A tak z ciekawości, ile zarobiłeś na ceprach w tym sezonie? Bo z tego...
Baton, de**lu. Epoki ci się poyebały. Papierosy na sztuki kupowało się w czasach PRL. Teraz historia zatoczyła krąg. PRL powrócił, a biedniejące społeczeństwo jest w miarę możliwości zaopatrywane przez upadających przedsiębiorców. A tak z ciekawości, ile zarobiłeś na ceprach w tym sezonie? Bo z tego co słyszałem, to cepry w du**e mają wasze oscypki, kretyńskie kapelutki i ciupażki Made In China.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamiętacie mema, w którym pokazano tablice z menu śniadaniowym z Sejmu? Tam też można było kupić chleb na kromki, 4 za 5 zł. Ciekaw jestem ile w tym sklepie kosztują? I niech przeciwnicy i zwolennicy PiS nie dają mi minusów, bo ja tylko z ciekawości pytam. Mam gdzieś wszystkich polityków, nie opowia...
Pamiętacie mema, w którym pokazano tablice z menu śniadaniowym z Sejmu? Tam też można było kupić chleb na kromki, 4 za 5 zł. Ciekaw jestem ile w tym sklepie kosztują? I niech przeciwnicy i zwolennicy PiS nie dają mi minusów, bo ja tylko z ciekawości pytam. Mam gdzieś wszystkich polityków, nie opowiadam się za żadną partią, miejcie to na uwadze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane