Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akcja dywersyjna jednostek specjalnych PiS - lewa strona Polski zawsze była opozycja !!!!!!😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panie Giertych! Tak dla jasności to 2/3 mieszkańców Szczecina ma wodę pitną z magistrali miedwiańskiej (z jeziora Miedwie) a reszta z ujęć głębinowych w Pilchowie i Skolwin ie. Z Odry woda była brana ale jakieś 25 lat temu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panie Romanie, Niemców niech Pan zapyta. Tylko sobie proszę wziąć lepszego tłumacza niż Pani Marszałek :)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat Szczecin zaopatrywany jest w wodę z jeziora Miedwie, które jest położone od Odry w odległości kilkudziesięciu km. Do tego są rezerwowe ujęcia w wody na wzgórzach w lasach wokół miasta. Szczecin NIE korzysta z ujęć wody czerpiących ją z Odry.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chcialem to samo napisac. W miejscu, gdzie mieszkam, woda jest wlasie z takiego malego ujecia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szczecin nie ciągnie wody z Odry. 90% pochodzi z jez. Miedwie, reszta z kilku studni głębinowych. Szczecin ma jedno zapasowe ujęcie z Odry w Kurowie, ale jest używane tylko w razie awarii lub prac na rurach z Miedwia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane