Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Co do Wód Polskich, dawniej pod nazwą RZGW - nie wiem jak jest w innych regionach, ale jeśli jest podobnie jak w Krakowie to tragedia. Znam ten oddział niemal od wewnątrz, jest to od wielu wielu lat przechowalnia nieudaczników zawodowych i leni patentowanych, co niczego dobrze nie potrafią załatwić....
Co do Wód Polskich, dawniej pod nazwą RZGW - nie wiem jak jest w innych regionach, ale jeśli jest podobnie jak w Krakowie to tragedia. Znam ten oddział niemal od wewnątrz, jest to od wielu wielu lat przechowalnia nieudaczników zawodowych i leni patentowanych, co niczego dobrze nie potrafią załatwić. I tu ani PIS ani PO nie ma nic do rzeczy, tylko kierownictwo tej instytucji i wewnętrzne struktury. Aby opisać jak żałosna jest ta instytucja musiałbym założyć bloga.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane