Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Od dawna było wiadomo, że prezydent Duda to infantylny głupek. Teraz okazało się jeszcze, że to taka sama kanalia jak jego pryncypał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z punktu widzenia klęcznika to faktycznie zdrajcy. Przecież on ślubował wierność Watykanowi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tu jest pewien de**lizm. Na granicy z Białorusią nie ma żadnego człeka z Białorusi a tylko ciapate ujstwo z Iraku . Jak pamiętam to tam nie ma wojny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdy kto pomaga nielegalnym migrantom w przekroczeniu granicy lub już na terenie kraju powinien zostać postawiony w stan oskarżenia co najmniej jak za przemyt ludzi, a może faktycznie nawet o zdradę, bo chyba tylko skończony baran i ochojska są w stanie wmawiać, żę to biedni uchodźcy są na granicy....
Każdy kto pomaga nielegalnym migrantom w przekroczeniu granicy lub już na terenie kraju powinien zostać postawiony w stan oskarżenia co najmniej jak za przemyt ludzi, a może faktycznie nawet o zdradę, bo chyba tylko skończony baran i ochojska są w stanie wmawiać, żę to biedni uchodźcy są na granicy. Przebyli pół świata a i tak nie potrafią trafić do przejąca granicznego lub do konsulatu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zupełnie nie potrafię pojąć, czemu za PRL Polacy nie zgłaszali się po paszporty, a później do konsulatów, bądź ambasad i na przejścia graniczne, tylko pryskali nielegalnie na rożne sposoby …
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To po co na niego głosowałaś, teraz pretensje nie wiadomo do kogo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane