Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla wyznawców UE. Skąd UE ma pieniądze, żeby robić dofinansowania. Ano z haraczy zrywanych również z Polski. Obecnie Polska jest płatnikiem netto, ale to nic w porównaniu z kosztami bandyckiego unijnego ustawodawstwa. A robi się to tak. W interesie jakiegoś biznesu w Niemczech lub Francji (przykł...
Dla wyznawców UE. Skąd UE ma pieniądze, żeby robić dofinansowania. Ano z haraczy zrywanych również z Polski. Obecnie Polska jest płatnikiem netto, ale to nic w porównaniu z kosztami bandyckiego unijnego ustawodawstwa. A robi się to tak. W interesie jakiegoś biznesu w Niemczech lub Francji (przykładem transport) przyjmuje się jakiś id**tyczny przepis, który napędza tam zyski a u nas powoduje straty. Do tego sypie się trochę grosza na osłodzenie tych strat - patrz likwidacja kopalń, stoczni, hut.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Coś mi się wydaje,że nasi europosłowie nie bardzo protestowali przeciw "id**tycznym przepisom" a te wszystkie inwestycje są faktami przypisanymi jako sukces pisiorów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Juz prawie w kazdej polskiej wsi, jest tablica informujaca o dofinansowaniu ze srodkow unijnych...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sprawdz sobie de**lu w jakim okresie zlikwidowano najwięcej kopalń a literatura ciekawa , kto sprzedał stocznie ? , za huty to morawieckiego powiesiłbym za jaja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane