Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
naprawdę? bo jak losuje wiochę! To jeszcze parę LAT temu same pochwały dla PiS ! A PO to samo zło! to się ZDECYDUJCIE!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do czasu wyborów nic się nie wydarzy. Nie ma już w Polsce takich patriotów którzy w latach "80" wyszli na ulice i zrobili porządek. Nie ma z kim wyjść na ulice ponieważ: "odważni" wyjechali za granice i nie maja możliwości, "mądrzy" otworzyli własne interesy i nie mają na to czasu, "tchórze" - wiado...
Do czasu wyborów nic się nie wydarzy. Nie ma już w Polsce takich patriotów którzy w latach "80" wyszli na ulice i zrobili porządek. Nie ma z kim wyjść na ulice ponieważ: "odważni" wyjechali za granice i nie maja możliwości, "mądrzy" otworzyli własne interesy i nie mają na to czasu, "tchórze" - wiadomo. Zostają tylko Ci którym jest dobrze tzn: Ci którzy żyją na koszt państwa i podatników. Pozostaje nam tylko pilnować żeby nie rozkradli reszty i MĄDRZE ODDAĆ GŁOS W NASTĘPNYCH WYBORACH.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No cóż. Za granicą nie jesteś. Czas masz, więc nie otworzyłeś nic swojego. Tchórz czy jednak Ci dobrze? :):):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Mruczus29" bardzo chętnie wyprowadzę cię z błędu, akurat należne do tych co wyjechali.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No tak, dlatego ta grupa jest " odważna" :). A tak na poważnie to zawsze podziwiałem tych pracujących za granicą , że wytrzymują rozłąkę z rodziną, obyś Ty swoją miał tam przy sobie. Ja zostałem w kraju i uczciwie pracuję, więc nie żeruję na kimś. Jedyny sposób na wprowadzenie zmian to wybranie kog...
No tak, dlatego ta grupa jest " odważna" :). A tak na poważnie to zawsze podziwiałem tych pracujących za granicą , że wytrzymują rozłąkę z rodziną, obyś Ty swoją miał tam przy sobie. Ja zostałem w kraju i uczciwie pracuję, więc nie żeruję na kimś. Jedyny sposób na wprowadzenie zmian to wybranie kogoś nowego a nie non stop te same dwie partie, niestety na taki krok społeczeństwo jest za głupie i za bardzo podzielone.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane