Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co z rtęcią bezmózgu ? Odra ma się dobrze, a ryby się potopiły w proteście przed ewentualną wygraną opozycji ? Od lat, na swoich forach wzywacie do odstrzału liderów opozycji, zamordowaliście Adamowicza, ba, nawet chcieliście zbierać na adwokata dla mordercy, to wy jesteście rtęcią i to z was trzeba...
Co z rtęcią bezmózgu ? Odra ma się dobrze, a ryby się potopiły w proteście przed ewentualną wygraną opozycji ? Od lat, na swoich forach wzywacie do odstrzału liderów opozycji, zamordowaliście Adamowicza, ba, nawet chcieliście zbierać na adwokata dla mordercy, to wy jesteście rtęcią i to z was trzeba ten kraj oczyścić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty naprawdę jesteś takim id**tą? Czy za pieniądze zjesz własne gó**o
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane