Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Wy prawaki powiniście się wstydzić ze jesteśćie prawakami tak samo jak zjednoczona prawica. A ja zawsze byłem lewakiem chociaż nie takim jak SLD i Biedron czy Razem. Bo nigdy nie byłem za takim socjalem jak ten PISowski. Każdy powinien sam na siebie zarabiać i na swoje potomstwo bo tak było zawsze....
Wy prawaki powiniście się wstydzić ze jesteśćie prawakami tak samo jak zjednoczona prawica. A ja zawsze byłem lewakiem chociaż nie takim jak SLD i Biedron czy Razem. Bo nigdy nie byłem za takim socjalem jak ten PISowski. Każdy powinien sam na siebie zarabiać i na swoje potomstwo bo tak było zawsze. Co najwyżej można by było dać 200zł na dziecko ale nie 500. Bo to za dużo i patola z tego pije. A ja płacę dużo więcej prawackich podatków przez ten 500 plus bo z pustego to nawet salomon nie naleje a co dopiero was głupi jarek komuszek maryjny prawaki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane