Reklama
Jeszcze gorzej bo to co Nas w najbliższym czasie czeka to przed nami...

Jeszcze gorzej bo to co Nas w najbliższym czasie czeka to przed nami...

przez FED0RA — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

Ci uczęszczający na mszę, zapewne będą przekonani, że to już jest przedsionek raju.

0

Zglos komentarz

O
Osollo 🌾 Wieśniak
3 lata temu

cały czas twierdzę głupi nic mądrego nie wymyśli, już na pewno nie zrobi, może tylko obiecywać złote góry a drugi głupi wierzy ... oto PiSowska Polska właśnie :(

0

Zglos komentarz

Reklama