Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Szymon Kobyliński napisał kiedyś pod jednym ze swoich rysunków że powstały kolejne organa kontrolujące kontrolę kontrolowania
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A u każdego prywaciarza, kontrola będzie się zaczynała od zrywania podłóg, bo "wszystkie wiedzom, że prywaciarze tam trzymajom zuoto i dulary"... Moja śp. babcia to przeżyła w '49...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Będę pierwszy. Chciałbym donieść na pewne przedsiębiorstwo. Otóż panie premierze MM, niejaki Orlen bezczelnie zawyża ceny swoich produktów, przez co odnotowuje rekordowe zyski, a przy okazji nas zwykłych obywateli r...ucha na potęgę. Proszę zająć się nimi jak najszybciej, ponieważ drogie paliwo to n...
Będę pierwszy. Chciałbym donieść na pewne przedsiębiorstwo. Otóż panie premierze MM, niejaki Orlen bezczelnie zawyża ceny swoich produktów, przez co odnotowuje rekordowe zyski, a przy okazji nas zwykłych obywateli r...ucha na potęgę. Proszę zająć się nimi jak najszybciej, ponieważ drogie paliwo to nie tylko drogi transport prywatny, ale wzrost wszystkich produktów w sklepach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to sie nazywa gospodarka sterowama centralnie, mozg kurdupla utknal w czasach PRLu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane