Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Listopada chyba taki lokalny przygłup. Bardziej niedorozwiniety może być tylko ten co cytuje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumiem, jeżeli z żoną dochodzimy, a potem spoceni drżymy bynajmniej nie z zimna (chociaż kto wie jak będzie zimą) i umacniamy swoją miłość to jest źle ? Jakiś roztrój organizmu?. Mamy iść do lekarza, czy po prawacku gdy skończę mam ją pobić i iść na mszę ? Nie czytałem s**Tu niech ktoś mądrzej...
Nie rozumiem, jeżeli z żoną dochodzimy, a potem spoceni drżymy bynajmniej nie z zimna (chociaż kto wie jak będzie zimą) i umacniamy swoją miłość to jest źle ? Jakiś roztrój organizmu?. Mamy iść do lekarza, czy po prawacku gdy skończę mam ją pobić i iść na mszę ? Nie czytałem s**Tu niech ktoś mądrzejszy zinterpretuje. Proszę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane