Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widzę że za komentarze wzięli się wybitni hydrolodzy... Prawda jest taka że gdyby Odrą nie była tak uregulowana i poprzecinana zaporami to do tego by nie doszło na taką skalę. I nie ważne kto do tego doprowadził. Trzeba robić wszystko żeby takie rzeki jak Odra przywracać do naturalnego biegu. Nieste...
Widzę że za komentarze wzięli się wybitni hydrolodzy... Prawda jest taka że gdyby Odrą nie była tak uregulowana i poprzecinana zaporami to do tego by nie doszło na taką skalę. I nie ważne kto do tego doprowadził. Trzeba robić wszystko żeby takie rzeki jak Odra przywracać do naturalnego biegu. Niestety jednak nasi politycy chcą nadal regulować Odrę. A Niemcy im wtórują bo też mają w tym interes. Tak to jest jak za takie rzeczy biorą się politycy nie słuchając specjalistów. Za jakiś czas będziemy mieli żeglowny kanał ściekowy zamiast rzeki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Człowieku, włącznie da nie jest ślepa, zawsze mój ojciec mówił na robocie hydraulicznej. Co ma piernik do wiatraka?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane