Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1"PiS wycofuje się z obietnicy. Plan Morawieckiego upada. Nie będzie miliona aut elektrycznych w 2025, nie będzie ich tylu nawet w 2030. Trzy lata temu ówczesny wicepremier Mateusz Morawiecki i minister energii Krzysztof Tchórzewski obiecali, że do 2025 roku na polskich drogach będzie milion aut elek...
"PiS wycofuje się z obietnicy. Plan Morawieckiego upada. Nie będzie miliona aut elektrycznych w 2025, nie będzie ich tylu nawet w 2030. Trzy lata temu ówczesny wicepremier Mateusz Morawiecki i minister energii Krzysztof Tchórzewski obiecali, że do 2025 roku na polskich drogach będzie milion aut elektrycznych" – przypomina "Gazeta Wyborcza".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak na razie mamy miliony bezmózgich debli, popierających złodziei z Pis.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane