Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Nikt normalny nie pójdzie słuchać zakłamanego mlaskacza,chyba że opłacone de**le będą wiwatować na widok dziada
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Niech mu napiszą na kartce, że to Nowy Targ, a nie Nowy Sącz i leży nad Dunajcem, a nie Dunajem" – ironizuje Ewka, nawiązując do pomyłki Jarosława Kaczyńskiego, który odwiedzając Inowrocław, mówił o Włocławku. "To może i ekogroszek przywiezie na składy w promocyjnej cenie 1000 za tonę?" ̵...
"Niech mu napiszą na kartce, że to Nowy Targ, a nie Nowy Sącz i leży nad Dunajcem, a nie Dunajem" – ironizuje Ewka, nawiązując do pomyłki Jarosława Kaczyńskiego, który odwiedzając Inowrocław, mówił o Włocławku. "To może i ekogroszek przywiezie na składy w promocyjnej cenie 1000 za tonę?" – pyta Palacz, robiąc aluzję do szybujących cen opału. "Lepiej niech nie odwiedza Nowego Targu, w ogóle Podhala, bo co nam obieca? Że zimy nie będzie?" – pyta użytkowniczka podpisana Jaga2, która zamieściła komentarz na Podhale24.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z radością posłucham wzorca dla ciemnego katolickiego luda. Patrząc na ceny, potrzebny mi jest śmiech, od zaraz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro robią zjazdy partyjne to niech robią za partyjną kasę włącznie z wynajmem lokali i ochroną
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro robią zjazdy partyjne to niech robią za partyjną kasę włącznie z wynajmem lokali i ochroną
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane