Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Katolickim de**lom z obszczanym dziadem marzyły się lata II RP. Oto mamy powrót do lat 1920. O takiej Polsce marzyliście traktor i wordeck?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak jakoś, zupełnie niedawno, pisałem o reaktywacji wałbrzyskich biedaszybów. Dokładnie 20 lat temu, ludzie kopali tam węgiel, ponieważ rząd AWS (1997-2001) zamordował miasto, podobnie jak PiS Odrę. Nie było szans na pracę, a realne bezrobocie wynosiło 70% (miasto ponad 100 tys. mieszkańców). W 2004...
Tak jakoś, zupełnie niedawno, pisałem o reaktywacji wałbrzyskich biedaszybów. Dokładnie 20 lat temu, ludzie kopali tam węgiel, ponieważ rząd AWS (1997-2001) zamordował miasto, podobnie jak PiS Odrę. Nie było szans na pracę, a realne bezrobocie wynosiło 70% (miasto ponad 100 tys. mieszkańców). W 2004 roku, przyszła niedobra UE i wszystko się zmieniło. Obecnie bieda-górnicy będą kopać węgiel, nie dla tego, żeby przeżyć, tylko po prostu, będzie to świetny biznes. Ciekawe, czy ten pa**haty kłamca ich opodatkuje ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane