Reklama
Reklama

Komentarze

5
N
norbertnie 💩 JP 100%
3 lata temu

PIS, PO - jedno zło!

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

no może jednak nie jedno. PIS to destrukcja wszystkiego pod pozorem patriotyzmu i wiary. PO to jedynie umiarkowany rozkład państwa na stołki dla swoich.

0

Zglos komentarz

E
ewa46 🏹 Łowca
3 lata temu

Ktoś pięknie to kiedyś ujął:tych dwóch na dolnej focie dziad i mitoman,można zdjagnozować następująco: dwa półgłówki to nie głowa,a głupota zespołowa

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
3 lata temu

Ci na górze i ci na dole sami siebie nie lubią. Udają uśmiechniętych.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Ci na dole są z “Gwiezdnych Wojen”

0

Zglos komentarz

S
stary2002 😏 Szyderca
3 lata temu

No więc przypadkiem... jesteś wyjątkowo złośliwy!!!!!!!!!!! I chwała Ci za to

0

Zglos komentarz

Reklama