Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jedno jest pewne,coś szykują.Dziadyga już zapowiedział"komisje"do pilnowania uczciwości wyborów.Coś mi się wydaje,że"białoruski" wariant wyborów będzie też u nas.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zrobią absolutnie wszystko, żeby utrzymać władzę. Posuną się do każdego kłamstwa, każdego ś**ństwa, a jak to nie zadziała, użyją siły. Podporządkowali sobie całkowicie milicję, mają za sobą tłumy, ogłupionych propagandą kurwizji, wiernych poddanych, mało tego, zdają sobie sprawę z faktu, że to konie...
Zrobią absolutnie wszystko, żeby utrzymać władzę. Posuną się do każdego kłamstwa, każdego ś**ństwa, a jak to nie zadziała, użyją siły. Podporządkowali sobie całkowicie milicję, mają za sobą tłumy, ogłupionych propagandą kurwizji, wiernych poddanych, mało tego, zdają sobie sprawę z faktu, że to koniec, dlatego, jak każdy groźny przestępca w podobnej sytuacji, nie cofną się przed niczym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane