Reklama
Reklama

Komentarze

6
M
manka100 😏 Szyderca
3 lata temu

Btawo wy

0

Zglos komentarz

P
Petros19116 😏 Szyderca
3 lata temu

I bardzo dobrze!!!! Niech marzną!!! Oni nie współczują że ja nie mam 13 i14, głosowali to mają, ZUS i czarni zacierają ręce

0

Zglos komentarz

A
aras119 😏 Szyderca
3 lata temu

A w kraju węgla nie ma węgla

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
3 lata temu

wordeck, snickers65, Traktoradama, chrust już nazbierany ?

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Zoltar ci de**le będą zdychać z głodu i zimna a i tak będą drzeć ryje Ja-ro-sław Ja-ro-sław. To sekta. To jest nieuleczalne.

0

Zglos komentarz

G
gumbad 🏹 Łowca
3 lata temu

Jarek, żebyś do końca życie, w obszczanym łóżku spał.

0

Zglos komentarz

B
bonkero 😏 Szyderca
3 lata temu

Kanalie

0

Zglos komentarz

Reklama