Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Akurat z tymi gruntami to prawda. W latach 50-tych regulowano ostateczną granicę i mieliśmy z Czechosłowacją zamienić się dwoma terenami o podobnej wielkości aby na mapach nie robić zawijasów podczas rysowania tej granicy. My im teren oddaliśmy a oni nie dopięli jakichś tam formalności i w zasadzie...
Akurat z tymi gruntami to prawda. W latach 50-tych regulowano ostateczną granicę i mieliśmy z Czechosłowacją zamienić się dwoma terenami o podobnej wielkości aby na mapach nie robić zawijasów podczas rysowania tej granicy. My im teren oddaliśmy a oni nie dopięli jakichś tam formalności i w zasadzie od 70 lat winni są nam kawałek ziemi. Co prawda jest to niewielka łąka z lasem ale jednak. Tu Kaczyński ma kolejny poletko do popisu w szukaniu następnego wroga bo idzie na dno i nic mu już nie pozostało tylko jątrzyć i krzyczec. A jak wiadomo tonący brzydko się chwyta...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypomnieli, nie przypomnieli. Fakt jest taki, że to nigdy do końca nie zostało uregulowane. A teraz ekipa Jarka będzie wyciągać zewsząd takie brudki bo nic innego im nie pozostało jak straszyć i krzyczeć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Juz tylko San Eskobar popiera rzad PiSu...no i Rosja z Bialorusia!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Proponuję wystąpić do Bałtyku o zwrot odebranych przez nie terenów, w związku z podnoszeniem się poziomu morz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten gość już nie tylko mentalnie przypomina Putina. On zaczyna mówić jego językiem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane