Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Po cyberataku Iranu na instytucje rządowe Albanii, państewko to zerwało stosunki dyplomatyczne z Iranem i wywaliło irańskich dyplomatów. "Oczywista oczywistość", jaką był "zamach" na prezydenta RP dokonany przez Rosję (przynajmniej według retoryki PiS, ich mediów i części KK) nie pociągnął za sobą j...
Po cyberataku Iranu na instytucje rządowe Albanii, państewko to zerwało stosunki dyplomatyczne z Iranem i wywaliło irańskich dyplomatów. "Oczywista oczywistość", jaką był "zamach" na prezydenta RP dokonany przez Rosję (przynajmniej według retoryki PiS, ich mediów i części KK) nie pociągnął za sobą jakichkolwiek reakcji ze strony pisowskiego rządu w stosunku do Rosji. O tym, jacy to oni antagonistyczni i waleczni wobec Rosji, pisowcy potrafią tylko gadać przed kamerami. Wnioski niech każdy sobie wyciąga sam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaro zabił brata? Sasin organizator nie poniósł żadnych konsekwencji. Mówi wam to coś pisowcy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co nasz do wegla? Chcesz aby ci rece przymarzly do klawiatury? Jak wtedy bedziesz pisal swoje scenariusze ze wiekszosc Polakow to rosujscy szpiedzy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane