Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

Jest światełko w tunelu, że moje wnuki będą żyć w normalnym państwie.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

ale 500+ nie będzie więc nie ciesz się baxiu bo mogą nie przeżyć z samym światełkiem

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
3 lata temu

Znając życie to te kufy pisowskie zmienią ordynację wyborczą w taki sposób aby głos oddany na ta partię złodziei i chamów liczył się podwójnie.

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
3 lata temu

Niestety to najbardziej realny i mroczny scenariusz. Unia będzie musiała, by przetrwać, uruchomić program "wypie.dol".

0

Zglos komentarz

Reklama