Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Z deszczu pod rynnę. Przecież t(f)usk jest takim samym nieudacznikiem jak kaczor.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przynajmniej pracował fizycznie na utrzymanie rodziny a w przeszłości nie był marnym aktorzyną , nie ukrywał pe****lów w koloratkach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tusk potrafi biegać, zrobi też sam zakupy, umie jeździć samochodem, zna języki obce, nie boi się ludzi , posiada wnuki..... a Jarosław co umie ??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bocianroman jak to co umie???.....ta gnida umie tylko jątrzyć,skłócać i kłamać. Tylko tyle i aż tyle ta gnida potrafi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oj tak. I podpisuje się pod powiedzeniem.....WYRŻNĄĆ WATACHĘ!!!.....Bo to jest banda,watacha,zgraja złodziei!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepiej późno niż wcale-powiedziała babcia spóźniając się na pociąg. A tak serio mam ogromną nadzieje,że tych pisde**li w końcu się usadzi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety, to s*daz na grupie wiekowej do 50. Zobaczymy co starsi...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Liczba zgonów w Polsce rośnie lawinowo. Jakby znikały kolejne miasta. W Polsce w 2021 r. zmarło 519 517 osób. Dane GUS nie pozostawiają złudzeń co do tego, że z roku na rok jest nas coraz mniej." - portalsamorzadowy.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisowski dzban jak zwykle o pieniądzach, no ale skoro podjąłeś temat ... Rzeczywiście, pieniędzy nie ma i nie będzie, z Tuska nie było dla darmozjadów żyjących z socjalu, były natomiast na inwestycje. Złotówka była mocna, węgiel zalegał na składach, a cukier kosztował 3,20. O benzynie nie wspomnę. P...
Pisowski dzban jak zwykle o pieniądzach, no ale skoro podjąłeś temat ... Rzeczywiście, pieniędzy nie ma i nie będzie, z Tuska nie było dla darmozjadów żyjących z socjalu, były natomiast na inwestycje. Złotówka była mocna, węgiel zalegał na składach, a cukier kosztował 3,20. O benzynie nie wspomnę. Po za tym niedzielny kac, czy uniesienie po kazaniu spaprało ci umysł i zaponiałeś do czego służy interpunkcja ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wracasz ze mszy i nie trafiasz w klawiaturę, czy to kac po wczorajszym ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I prawdę powiedzieli. Polski nie stać na takie rozdawnictwo. Dlatego za rudego inflacja miała 2,5% a teraz jest 16%
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz są.....z drukarki. Ale ty k.u.r.w.a głupi jesteś. Wy pisowcy to macie gó**o zamiast mózgu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A dlaczego nie ma tu statystyki dla Polakow powyzej 49 roku zycia? Kacynki manipulujesz jak twoj stary.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Im wyższy wiek i niższe wykształcenie tym większe poparcie dla PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
40 lat te same pajace u władzy. Nic się nie zmieni tak długo jak ciągle będziemy w kółko wybierać tych samych id****w. Już Po i PiS pokazali co potrafią. Podziękujmy jednym i drugim i wybierzmy nowych ludzi. Co nam zależy ?? Gorzej nie będzie, jesteśmy już na dnie ,więc dlaczego nie można było by sp...
40 lat te same pajace u władzy. Nic się nie zmieni tak długo jak ciągle będziemy w kółko wybierać tych samych id****w. Już Po i PiS pokazali co potrafią. Podziękujmy jednym i drugim i wybierzmy nowych ludzi. Co nam zależy ?? Gorzej nie będzie, jesteśmy już na dnie ,więc dlaczego nie można było by spróbować czegoś nowego ??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane