Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Żyje sobie katolik w Polsce nie wadzi nikomu a tu raptem staje się człowiekiem drugiej kategorii, jest obwiniany o wszystko co złe na świecie, jest wyśmiewany i parodiowany a jak się upomni o swoje prawa to jest nazistą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo żydy i lewactwo nie spia...bydlaki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech katolicy decydują o wychowaniu TYLKO Swoich dzieci i niech TYLKO ze Swoich pieniędzy łożą na katolickie instytucje. O to tu chodzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty stoney lewaku cebulaki... niech lewaki sobie wstrzykują eksperymentalne preparaty genetyczne ale niech robią to TYLKO w stosunku so siebie bo jak narazie to chcą zmuszać Polaków do tego. UDERSTAND dyniogłowy?!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Durnie lewackie nikt wam uwag nie wrzuca wiec nie klamcie bydlaki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja fundusz alimentacyjny muszę utrzymywać mimo że nie mam żadnego bę***ta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane