Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Moze nawet bedzie "Czlowiekiem Roku" na Forum Ekonomicznym w Karpaczu...(oni tak maja w PiSie)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co wy wiecie o kontraktach Matołuszka. Wykonanie, transport i instalacja ławki to marne 100 000,00zł. Teraz zostanie zastosowana PiSwska tarcza "antyrdzowa" za jakieś 50 000.00zł. Czyli położenie farby olejnej na tę rdzę. Za dwa miesiące następna tarcza "antyrdzowa". Po trzech miesiącach zezłomuje s...
Co wy wiecie o kontraktach Matołuszka. Wykonanie, transport i instalacja ławki to marne 100 000,00zł. Teraz zostanie zastosowana PiSwska tarcza "antyrdzowa" za jakieś 50 000.00zł. Czyli położenie farby olejnej na tę rdzę. Za dwa miesiące następna tarcza "antyrdzowa". Po trzech miesiącach zezłomuje się to PiSowskie dzieło za jakieś 25 000,00. W TVP**S ogłosi się, że Niemcy zesłali na to dzieło deszcze super kwaśne, oczywiście na prośbę Tuska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane