Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3No, worek, baton, traktor ? Jakiś sensowny komentarz, czy znowu wina Tuska ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta .... ci de**le i sensowny komentarz 🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Weź przestań bo pęknę ze śmiechu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widocznie Polacy nie zasluguja na nic lepszego, niz zlodzieje, oszusci i nieudacznicy PiSu... Wam daleko do europejskiej kultury i cywilizacji, blizejna Bialorus!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A teraz prosze o minusy platnych trolli propagandy PiSu...bo napewno prawda Was boli!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo te głupie prawackie ryje chcą reparacj aby dalej zyć z nic nie robienia a jakiś wrak ile da nic nie robienia? A moglibyśmy po prostu odkupić ten wrak. Ale nie odkupimy bo nam się po prostu należy. No i nie mamy nie wiemy nadal czy prezydent się zabił czy go zabił kaczor.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane