Reklama
Kowalski deptał mu po piętach, ale Marek potwierdza, że jest jednak dzbanem pierwsza klasa.

Kowalski deptał mu po piętach, ale Marek potwierdza, że jest jednak dzbanem pierwsza klasa.

przez FED0RA — 3 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Dzban nawet liczyć nie umie i nie wie co to jest inflacja…..😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
3 lata temu

Mam kumpla z Grójca ale jest normalny, a takiego dzbana wybrał Radom.

0

Zglos komentarz

X
Xanthos 😏 Szyderca
3 lata temu

Za kogo Toudi się uważa, że innych obywateli nazywa zwykłymi ludźmi. Odcina się od nich. Jak się nazwie. Lepszy, elita?

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

On za zwykłych ludzi uważa najwyraźniej tysiące działaczy PiS obsadzonych w spółkach, spółeczkach, zarządach, radach nadzorczych. Rzeczywiście oni podwyżek nie odczuwają.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

On za zwykłych ludzi uważa najwyraźniej tysiące działaczy PiS obsadzonych w spółkach, spółeczkach, zarządach, radach nadzorczych. Rzeczywiście oni podwyżek nie odczuwają.

0

Zglos komentarz

Reklama