Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto na tym najwiecej skorzystal i zdobyl wladze? Skaczac na trumnach smolenskich i miesiecznicach...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Motyw miał ten co zyskał kasę i władzę. Marta Kaczyńska, zawsze dziewica i przykładna katoliczka - ponad 2 000 000 z ubezpieczenia plus inne wysokie apanaże z naszych podatków. Jarosław Kaczyński człowiek małego kalibru ale świetnie naśladujący i Stalina i Hitlera w pokazywaniu kto jest prawdziwym P...
Motyw miał ten co zyskał kasę i władzę. Marta Kaczyńska, zawsze dziewica i przykładna katoliczka - ponad 2 000 000 z ubezpieczenia plus inne wysokie apanaże z naszych podatków. Jarosław Kaczyński człowiek małego kalibru ale świetnie naśladujący i Stalina i Hitlera w pokazywaniu kto jest prawdziwym Polakiem... Oraz tysiące łajz którzy poszli za nim by się ustawić do końca życia. Cała otulina Kaczyńskiego to etatowi fanatycy kościoła jezuchrysta... Kraść-dać na kościół-wyspowiadać się-mieć grzechów odpuszczenie i dalej kraść. Zmieniliśmy dekalog. Tam nie ma przykazania NIE KRADNIJ!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane