Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mężowie zaufania. W każdej komisji wyborczej musi być ktoś kto będzie tym oszustom patrzył na ręce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PTB, poczytaj o wyborach w Rudzie Śl. Tam mężów zaufania wyproszono z sali. Gdyby nie to, że mieszkańcy Rudy postanowili gremialnie pognać pisowskiego namaszczeńca, to kto wie jak by to wyglądało. Ja tym ... nie ufam. Tym bardziej że ta wygrana to jest ich "być albo nie być".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To mężowie będą wywlekani przez milicję z sali i zakuwani w kajdany pod pozorem "zakłócania legalnych wyborów".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tym bardziej trzeba kontrolować każdą komisję. A przede wszystkim wśród członków komisji muszą być zwolennicy opozycji. Wtedy będą patrzeć na łapy pisiorów. No i milicja nie będzie ich mogła usunąć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pibi, prowdę powiedziawszy wcale by mnie to nie zaskoczyło. Ta hołota jest do tego zdolna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już obszczany dziad darł ryja, że Tusk chce unieważnić wybory, jak przegra. Miliony de**li z traktorem na czele, merdając ogonkami uwierzyli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane