Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4fakt, żyję w polanda prawie 50 lat i takich dzbanów za czasów internetu nie widziałem jak zyję ! może za komuny, jak byly tvp dziennik telewizyjny to lepipej ukrywali ! Dziś z pisu dzban goni dzbana - aż wstyd to pokazywac na świat ! dziś naprawdę nabrałem szacunku do zachowania Wałęsy, to była liga...
fakt, żyję w polanda prawie 50 lat i takich dzbanów za czasów internetu nie widziałem jak zyję ! może za komuny, jak byly tvp dziennik telewizyjny to lepipej ukrywali ! Dziś z pisu dzban goni dzbana - aż wstyd to pokazywac na świat ! dziś naprawdę nabrałem szacunku do zachowania Wałęsy, to była liga trampkarzy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szykujecie już cele i miejsca pracy w koloniach karnych?????😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dlaczego tam jest tyle historyków? ano dlatego, że to był uniwersytecki kierunek, na który najłatwiej się było dostać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mnie "denerwuje" ten obrazek, bo brakuje jeszcze wielu dzbanów i oszustów z rządzącego obozu, którzy pośrednio lub bezpośrednio doprowadzili ten kraj do ruiny. Mam nadzieję, że nadejdą czasy rozliczeń, że będą spieprzać w popłochu z Polski w samych skarpetach i w ob****ych ze strachu gaciach, a raze...
Mnie "denerwuje" ten obrazek, bo brakuje jeszcze wielu dzbanów i oszustów z rządzącego obozu, którzy pośrednio lub bezpośrednio doprowadzili ten kraj do ruiny. Mam nadzieję, że nadejdą czasy rozliczeń, że będą spieprzać w popłochu z Polski w samych skarpetach i w ob****ych ze strachu gaciach, a razem z nimi pe****le w sutannach. Amen.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane