Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4To są cwoki, nieuki , kelnerzy , słabeusze wyciągnięci z kapelusza po śmiesznych studiach w klerowych instytucjach które dorwały się do władzy zorganizowały dobrze prosperujący gang , oszukały i otumanili naród ( właściwie te jego głupsza czesc za pomocą kasy o współudziale drugiej czarnej mafii) ki...
To są cwoki, nieuki , kelnerzy , słabeusze wyciągnięci z kapelusza po śmiesznych studiach w klerowych instytucjach które dorwały się do władzy zorganizowały dobrze prosperujący gang , oszukały i otumanili naród ( właściwie te jego głupsza czesc za pomocą kasy o współudziale drugiej czarnej mafii) kieruje nimi chory psychopata😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A tam od razu menażeria, zwykle hooye. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Slusznie, nie ma powodu obrazac zwierzat...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wez menela z ulicy i pozwol mu nic nie robic za kilkadziesiat tysiecy miesiecznie, ustawiac lewe przetargi pod rodzinke i znajomych, wozic sie limuzynami, Ba mozesz nawet rzadowym samolotem latac na kur..y. Bedzie ci bardziej wdzieczny i wierny niz twoj pies
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane