Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ostatnio przeczytałem jakąś wypowiedź ministry moskwy i skomentowałem ją jakimś piętrowym, nieparlamentarnym epitetem określającym poziom umysłowy p. ministry. A potem sobie pomyślałem: po co się wysilam z jakimiś wulgaryzmami, wystarczy powiedzieć minister z pis-u,trudno znaleźć coś bardziej obelży...
Ostatnio przeczytałem jakąś wypowiedź ministry moskwy i skomentowałem ją jakimś piętrowym, nieparlamentarnym epitetem określającym poziom umysłowy p. ministry. A potem sobie pomyślałem: po co się wysilam z jakimiś wulgaryzmami, wystarczy powiedzieć minister z pis-u,trudno znaleźć coś bardziej obelżywego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po co, ta kr***nka, włącza teraz klimatyzację na 17 stopni Celsjusza?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane