Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Chyba w tej uni oglądali TVP skoro w Polsce tak dobrze to po co Polsce pomagac.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
vacarius - Unia to takie małe dziecko w mgle. Im w pałach się nie mieściło, że może być ktoś w XXI, w cywilizowanych w świecie, pragnący tyrani, wszechwładzy, despotyzmu i wojny. A tu mają Putina i mikroPutina, nieudolnego naśladowcę faszysty Orbana.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
UE trzeba rozwiązać i utworzyć na nowo. Ale wtedy bardziej myśleć na jakich zasadach żeby nie było liberum wetto. Jak teraz jest gdy dwa panstwa się na coś nie zgadzają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
polskiego narodu nie trzeba ogłupiać, 70% to kompletni idioci, reszta albo wyemigrowała albo ma wszystko w dudzie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nikt nie wspomniał, że Holandia ma ogromny problem ze społeczeństwem z powodu legalnych miękkich narkotyków. Proponuję zainteresować się tym tematem i trochę poszperać w necie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane