Reklama
U Suskich w domu musiało być bardzo zimno skoro taka kreaturę wyprodukowali

U Suskich w domu musiało być bardzo zimno skoro taka kreaturę wyprodukowali

przez FED0RA — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
D
Donofrio 🎖️ Snajper
3 lata temu

Koorva ja już zawiozę z 5T węgla żeby on tylko się nie rozmnażał.

0

Zglos komentarz

E
ewa46 🏹 Łowca
3 lata temu

Może lepiej dla kraju,żeby takie dzbany pisde**li się nie rozmnażały

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Brawo nasz Arystotelesie!!!!! Czemu jeszcze nikt nie zgłosił tego id**ty do nagrody Nobla z dziedziny przemyśleń?????😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

A
ajax69 😏 Szyderca
3 lata temu

W pisiej sekcie zebrało się najgorsze barachło, które wylazło z kanałów i śmieję się w twarz ludziom inteligentnym!

0

Zglos komentarz

Reklama