Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Nastąpiło spełnieni marzen braci K. , a na onkologii leży pełno pacjentów i czeka aż MOŻE spełnia się ich marzenia i pożyją trochę dłużej……😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
vacarius - Towarzyszowi Jarosłwowy już sie zwróciła w postaci ociemniałych, wiernych klasy Snickers65, traktora, wordecka ...... To nieliczni przedstawiciele milionów de**li w Polsce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kacapska agentura nadal nie może pogodzić się z tym, że Polska nie będzie na łasce czyjegoś widzimisię.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Snickers65 - Te 2 mld nie zostały wpompowane w tę inwestycję, one zostały wpompowane w misterny plan prania mózgów prawackich de**li. Zapytaj się wikarego, kiedy skończą, już odebrany kanał przez komisję de**li? Czy czytałeś, że już się sypie betonowy falochron, jak de**lne, katolickie ławki ze snu...
Snickers65 - Te 2 mld nie zostały wpompowane w tę inwestycję, one zostały wpompowane w misterny plan prania mózgów prawackich de**li. Zapytaj się wikarego, kiedy skończą, już odebrany kanał przez komisję de**li? Czy czytałeś, że już się sypie betonowy falochron, jak de**lne, katolickie ławki ze snu pijanego wariata Matołuszka Złodziejuszka?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane