Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2W tym pisie sami agenci ruscy. Świętnie przygotowali Polskę na ruskie embarga. Jeden rozbroił armię. Drugi sprzedal węgiel. Trzeci skłócił z Niemcami. Czwarty z Brukselą. A konfederaci skłóciliby z Ukrainą. Może nawet doporowadziliby do upadku Ukrainy gdyby nie przekazywali przez Polskę broni z Zach...
W tym pisie sami agenci ruscy. Świętnie przygotowali Polskę na ruskie embarga. Jeden rozbroił armię. Drugi sprzedal węgiel. Trzeci skłócił z Niemcami. Czwarty z Brukselą. A konfederaci skłóciliby z Ukrainą. Może nawet doporowadziliby do upadku Ukrainy gdyby nie przekazywali przez Polskę broni z Zachodu. Tak jak ich bratanek orbanek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jacuś!!!! A ciepłownie czym będą palić , matole ty jeden!!!!!!!!😤😤😤😤a poza tym gdyby nie eksportowali to z czego by sobie prezesi premie mieli wypłacać??????😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane