Reklama
Pieniędzy nie ma, bo "glapa" jeszcze nie zdążył dodrukować

Pieniędzy nie ma, bo "glapa" jeszcze nie zdążył dodrukować

przez FED0RA — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
J
jinjiang75 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jakie kur,a dopłaty.. w Polscecwegiel powinien być praktycznie za darmo ale jak sie 80 lat kradnie...

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

na dobrą sprawę to "się" kradnie 1056 rok...

0

Zglos komentarz

P
Petros19116 😏 Szyderca
3 lata temu

Z ryja..... Thebill

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
3 lata temu

Spokojnie Ewcia, jak tylko dojadą zamówione przez Glapę drukarki, to pieniędzy będzie w bród

0

Zglos komentarz

Reklama