Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jeden wpisuje się do księgi kondolencyjnej bez ściągi, robiąc kompromitujący błąd w języku polskim. Drugi wpisuje się ze ściągą, bo jest zbyt tępy, aby nauczyć się kilku słów po angielsku. Trzeci sam sobie załatwił swoją własną księgę kondolencyjną, więc już wpisywać się do niej nie musiał. Polscy p...
Jeden wpisuje się do księgi kondolencyjnej bez ściągi, robiąc kompromitujący błąd w języku polskim. Drugi wpisuje się ze ściągą, bo jest zbyt tępy, aby nauczyć się kilku słów po angielsku. Trzeci sam sobie załatwił swoją własną księgę kondolencyjną, więc już wpisywać się do niej nie musiał. Polscy prezydenci - XXI wiek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polaczkom nigdy nie jest wstyd... bo to durny narod, nie swiadomy wlasnej glupoty!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Wybrali zlodziei i oszustow PiSu, do wladzy dwa razy i nadal ich popieraja...czy to normalny narod?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pytać w jaki sposób ten memiczny gość zdał maturę, uważam za bezzasadne. Sposób dojścia do celu drugą naturą. Prezydentem też pewnie został dzięki pomocy z zewnątrz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane