Reklama
Najgorsze jest to, że dla nominatów zera prawomocne wyroki nic nie znaczą!

Najgorsze jest to, że dla nominatów zera prawomocne wyroki nic nie znaczą!

przez FED0RA — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
M
manka100 😏 Szyderca
3 lata temu

Pisuary i tak maja w du**e prawomocnisc wiec nic to nie zmienia

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
3 lata temu

W punkt manka!

0

Zglos komentarz

S
3 lata temu

I teraz kto ma rację? Sąd okręgowy w Olsztynie który go odsunął czy Sąd okręgowy w Bydgoszczy który go przywrócił...? Dwa sądy tej samej instancji i dwa zupełnie inne wyroki. Polityka a nie sprawiedliwość. Takie to wolne sądy właśnie mamy w Polsce. Jeden nominat z jednej partii a drugi z innej. Stąd...

I teraz kto ma rację? Sąd okręgowy w Olsztynie który go odsunął czy Sąd okręgowy w Bydgoszczy który go przywrócił...? Dwa sądy tej samej instancji i dwa zupełnie inne wyroki. Polityka a nie sprawiedliwość. Takie to wolne sądy właśnie mamy w Polsce. Jeden nominat z jednej partii a drugi z innej. Stąd dwa różne wyroki. Cyrk nie sądy.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
3 lata temu

Odezwał się zakłamany pisowski troll! Juszczyszyn jest sędzią sądu REJONOWEGO (niższego w hierarchii) w Olsztynie, a nie OKRĘGOWEGO. Poza tym został odsunięty nie na mocy WYROKU tylko arbitralnej decyzji swojego przełożonego - pseudosędziego Nawackiego (ten, który sam się podpisał na liście poparcia...

Odezwał się zakłamany pisowski troll! Juszczyszyn jest sędzią sądu REJONOWEGO (niższego w hierarchii) w Olsztynie, a nie OKRĘGOWEGO. Poza tym został odsunięty nie na mocy WYROKU tylko arbitralnej decyzji swojego przełożonego - pseudosędziego Nawackiego (ten, który sam się podpisał na liście poparcia dla swojej kandydatury).

0

Zglos komentarz

Reklama