Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jeszcze do niedawna nasz węgiel był w Słowacji po 250 euro za tonę. Ktoś nas rżnie ostro na kasę!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska, a raczej rząd katolickich de**li pod przywództwem obszczanego dziada, sprzedaje polski węgiel po 1200,00 zł za tonę. Zaś kupuje po 3000,00zł za tonę z krajów trzeciego świata. Przy czym z tej to 1 tony, tylko 30% nadaje się do spalenia. Czy jest słowo w polskim słowniku stopniujące słowo "de...
Polska, a raczej rząd katolickich de**li pod przywództwem obszczanego dziada, sprzedaje polski węgiel po 1200,00 zł za tonę. Zaś kupuje po 3000,00zł za tonę z krajów trzeciego świata. Przy czym z tej to 1 tony, tylko 30% nadaje się do spalenia. Czy jest słowo w polskim słowniku stopniujące słowo "de**l" wyżej?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane